Політика

Реформа міністерств: з чого почати?

Реформування окремих галузей буде малоефективним без комплексної реформи державного управління.

Реформа державного управління має декілька складових, – зазначає в своєму блогові активіст Відкритого Університету Майдану Валерій Пекар. Розглянемо одну з них — реформу міністерств. Міністерства мусять сконцентруватися на своєму головному завданні — аналізі, виробленні і реалізації політики (policy, не плутати з politics). Це означає: визначити проблему, розробити альтернативні рішення та запропонувати їх політичним лідерам (міністрам, парламенту), а потім послідовно впровадити той вибір, який був зроблений, оцінити результати і показати їх суспільству та політикам. У нас цей цикл не запроваджено — нема традиції, нема спроможності.

Наша робота починається з функціонального аналізу міністерств (ми це розпочинали ще 2015 року, але тоді все загальмувало). Далі відбудеться реорганізація міністерств: ключові функції розробки і впровадження політики будуть зібрані у нових підрозділах — генеральних директоратах, не більше 5-6 в міністерстві; застарілі, дублюючі та непотрібні функції будуть скорочені; функції обслуговування будуть сконцентровані у спеціальному підрозділі — секретаріаті; невластиві міністерствам функції управління власністю, надання адміністративних послуг, інспектування будуть тимчасово сконцентровані в департаментах, щодо яких будуть прийматися політичні рішення (відрізати, передати, викинути, віддати на аутсорсинг тощо).

Даний процес має серйозну антикорупційну складову. Коли міністерство відокремлено від грошових потоків, громадськість та правоохоронці мають більше можливостей контролювати. Міністерство перетворюється на компактну команду високооплачуваних мотивованих професіоналів, які займаються лише головною справою — розв’язанням проблем, що постають на шляху розвитку країни.

Site.ua