Економіка

Рекорд квітня: понад сотня успішних аукціонів через систему “ProZorro.Продажі” (ІНФОГРАФІКА)

Не лише експорт товарів чи послуг, а і звичайні операції з купівлі-продажу всередині країни можуть суттєво поповнити державну скарбницю та заощадити наші з вами гроші.

Додаткові 793 млн грн у квітні, а загалом вже 8 млрд грн, заробили для держави ProZorro.Продажі, які стали державним підприємством, – повідомляє Міністерство економічного розвитку і торгівлі України.

Також у квітні використання даної системи представило цілий ряд рекордів. 104 успішних аукціони за один день, з них – 95 “голландців” та найбільша кількість учасників в одному аукціоні у 2018 році – 31 учасник. За всіма цифрами можна слідкувати в оновленому модулі аналітики http://bi.prozorro.sale/

У квітні ProZorro.Продажі запустили “пілот” з реклами. Київська міська державна адміністрація підписала Декларацію про співпрацю з ProZorro.Продажі про розміщення об’єктів реклами у метрополітені на відкритих електронних аукціонах.

Світлина від Міністерство економічного розвитку і торгівлі України.

Головна мета ДП – інституціоналізація пілотного проекту, створення єдиної державної системи аукціонів закріплення процедур і процесів, технічний, юридичний і організаційний розвиток системи.