Важливе Політика Транскордонне співробітництво

Рейтинг прозорості міст: лідери та аутсайдери (ІНФОГРАФІКА)

В еру інформаційних технологій донести інформацію до великої аудиторії не так вже і важко. Цим користуються як неурядові організації, так і місцеві органи влади, впроваджуючи різноманітні сервіси, що дають змогу ознайомитися з їхньою діяльністю та покращити комунікацію.

16 міст України використали рекомендації Transparent cities завдяки чому піднялися у Рейтингу прозорості 100 найбільших міст України.

Станом на 25 травня 2018 року рекомендації впроваджено наступними містами: Маріуполь (1 місце в оновленому рейтингу, далі так само), Покров (2 місце), Львів (3 місце), Дрогобич (4 місце), Житомир (6 місце), Бахмут 8 місце), Боярка (15 місце), Чорноморськ (16 місце), Енергодар (17 місце), Дніпро (20 місце), Мелітополь (21 місце), Краматорськ (23 місце), Черкаси (25 місце), Суми (33 місце), Ужгород (40 місце), Сєвєродонецьк (58 місце).

З актуальним Рейтингом прозорості 100 найбільших міст України та Рекомендаціями для міст ви можете ознайомитися тут https://transparentcities.in.ua/rating/?rating-year=current

Для того щоб піднятися у Рейтингу прозорості міст України необхідно:

  • Переглянути на сайті https://transparentcities.in.ua рекомендації для вашого міста або звернутися до нас на transparentcities@ti-ukraine.org за повним їх переліком;
  • Впровадити зміни у своєму місті відповідно до рекомендацій;
  • Надіслати нам на пошту transparentcities@ti-ukraine.org перелік впроваджених змін разом з посиланнями для підтвердження;
  • Аналітики проекту перевірять надіслану інформацію та вирахують нові бали, а зміни буде внесено в загальний Рейтинг.

Остаточні результати вимірювання будуть представлені восени 2018 року, коли міста будуть повторно проінспектовані на рахунок прозорості та відкритості, а наразі у міст є шанс скористатися рекомендаціями та покращити свої позиції.

Довідка: Рейтинг прозорості міст – це дослідження, що оцінює кількість проактивно наданої інформації громадянам, якість превентивних заходів з боротьби з корупцією та відкритість влади по відношенню до громадян, укладене українським представництвом міжнародної антикорупційної мережі Transparency International спільно з Transparency International Словаччина та Інститутом Політичної Освіти. Окрім місця в Рейтингу міста також отримали рекомендації у 13 основних сферах відповідальності місцевої влади.

TRANSPARENCY INTERNATIONAL