Суспільство

Раннє дитинство – найкращий вік для вивчення іноземних мов (ВІДЕО)

Без знання іноземних мов сучасній людині практично не обійтися. Тому починати їх вивчення краще з раннього дитинства. Дослідники переконані, що найкраще засвоювати нові слова практично з пелюшок.

Навчатися, працювати чи просто мандрувати без знання принаймні англійської практично неможливо. А якщо Ви мрієте про успіх, то це стає необхідністю. Все більше батьків дбають, щоби їхня дитина якнайкраще засвоїла іноземні мови. Але коли потрібно починати це робити?

UNICEF Ukraine поділилися дослідженням, в якому науковці допомагали малюкам з Іспанії вивчати англійську вже від 7 і до 33 місяців. За 18 тижнів навчання діти у середньому вивчили 74 слова англійською. Цей перший словниковий запас з іноземної мови стане добрим підґрунтям для глибокого вивчення її в подальшому.

Дослідники зазначають, що мозок малюка дуже потужний. Малюки, яких навчають другій мові, починають краще розв’язувати задачі. Відповідно, раннє вивчення мов сприяє кращому засвоєнню інших наук та полегшує процес навчання загалом.

Детальніше – у Відео World Economic Forum