Економіка Суспільство

Ранкові новини від Дениса П’ятигорця

Кожна подія в житті нашої країни має значення. Навіть та. яка стосується певної області чи певної категорії людей.

В цьому нас невтомно переконує Денис П’ятигорець з своєю традиційною підбіркою вранішніх новин.

  1. Вчора відбулися успішні перші випробування нової української крилатої ракети наземного базування, здатної точно вражати наземні та морські цілі. “Для України це дуже важлива подія, тому що після тотального роззброєння української армії, згідно з Будапештським меморандумом, на озброєнні Збройних сил України не залишилося жодної крилатої ракети”, – зазначив Турчинов.
  2. 1,5 млн грн з прокату фільму “Кіборги” передадуть сім’ям загиблих бійців. За 2 місяці прокату український фільм “Кіборги” подивилися 304,6 тисяч глядачів. Загалом стрічка зібрала понад 22 млн гривень.
  3. Український пристрій Petcube Bites отримав премію платформи Product Hunt Golden Kitty Awards в номінації “Найдивніший продукт року”, обігнавши при цьому “The Boring Company” Ілона Маска. Про це йдеться на сайті премії. Премію Product Hunt отримало ще два українських продукти: у номінації “Бот року” переміг юридичний бот PatentBot, а в номінації “Кращий споживчий продукт” – сервіс Setapp від Macpaw.
  4. Видання Global Capital у своєму щорічному огляді міжнародних ринків капіталу називало розміщення Україною євробондів на $3 мільярди найкращою угодою 2017 року в регіоні Центральної та Східної Європи, Близького Сходу і Африки.
  5. Назви-агонь! У Військовому інституті телекомунікацій та інформатизації презентовано нову систему екстреної евакуації поранених “Каспер” та експериментальну відео-систему виявлення та спостереження за безпілотними літальними апаратами “Саурон”.
  6. Завод “Іскра” став лідером радіолокаційного кластеру “Укроборонпрому” та вийшов на темпи серійного виробництва РЛС. В першу чергу, мова йде про значне зростання у 2017 році обсягів реалізації продукції для потреб Міністерства Оборони України, який у порівнянні з 2015 роком зріс у 8 разів.
  7. Загальна сума інвестицій в об’єкти відновлюваної енергетики у 2016 році становила близько 300 мільйонів доларів, а у 2017 році на 23% більше – майже 370 мільйонів доларів. Прогноз на 2018 рік – плюс 25-30%
  8. Понад 460 млн євро залучено у встановлення майже 2 ГВт теплових потужностей із заміщення газу в Україні за останні три роки.
  9. ПАТ “Укрпошта” виплатила на користь держави загалом 1 650 428 тисяч гривень у 2017 році. Майже половина коштів – 787 мільйонів гривень – єдиний соціальний внесок.