Економіка Суспільство

Ранковий дайджест позитивних новин

Переведення стрілки годинника на час вперед – зовсім не привід сумувати, адже в ранком на нас чекає традиційна підбірка хороших новин від Дениса П’ятигорця.

  1. Європейський банк реконструкції і розвитку виділив агропромисловій групі компаній “Дніпровська” на будівництво біогазової установки 5 млн доларів.
  2. У Дніпрі відкрився перший в Україні завод з виробництва дентальних імплантатів, який відповідає всім європейським стандартам.
  3. У 2017 році потужність вітроенергетики України перевищила 500 МВт. За кількістю встановлених потужностей лідирує Запорізька область. Збільшилися вітроенергетичні потужності в Херсонській, Миколаївській та Львівській областях. А в Івано-Франківській була встановлена перша вітротурбіна.
  4. Українське вино SHABO отримало престижну нагороду в ProWein Tasting Area by Mundus Vini у Німеччині.
  5. Чистий прибуток ПрАТ “Артвайнері” (раніше – Артемівський завод шампанських вин) у 2017 році збільшився у 7,1 рази – до 66,72 млн грн.
  6. Ільїна Анна/Царьков Олег (пневматична гвинтівка) та Зеленська Катерина/Омельчук Олег (пневматичний пістолет) – переможці Міжнародного турніру з кульової стрільби “34. ISAS 2018” в Дортмунді.
  7. Ігор Радівілов здобув перемогу в опорному стрибку на етапі Кубка світу зі спортивної гімністики в м. Доха.