Економіка

Рада з міжнародної торгівлі: основні напрямки роботи

Імідж країни формується, зокрема, і через конкурентноздатність товарів на міжнародному ринку. Всі ці процеси неможливі без чіткої системи координації як з боку представників бізнесу, так і з боку держави.

Відповідне рішення Уряд ухвалив вчора. Рада з міжнародної торгівлі працюватиме як дорадчий орган, забезпечуючи ефективну взаємодію між Урядом і бізнесом у чотирьох напрямах:

– спрощення процедур торгівлі;
– просування експорту; 
– розробка стратегій та реалізація державної політики у сфері міжнародної торгівлі;
– поліпшення системи митно-тарифного регулювання і торговельного захисту.

Очолить Раду Перший віце-прем’єр-міністр – Міністр економічного розвитку і торгівлі України, заступник голови Ради – заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі — Торговий представник України. До її складу увійдуть заступники профільних міністрів, голови комітетів Верховної Ради та ін.

“Питання міжнародної торгівлі стосуються не лише Мінекономрозвитку, а і багатьох інших центральних органів влади. До сьогодні не існувало єдиного органу для їх обговорення і координації. Тепер виконання цих функцій візьме на себе Рада з міжнародної торгівлі, і ми сподіваємося, що перші результати не забаряться”, – зауважила Nataliya Mykolska.

Залишити коментар