Важливе Політика Суспільство

Підбірка свіжих новин від Дениса П’ятигорця

Як правило влітку новин мало. А в літню неділю новин ще менше. Але варто було прилетіти Ті-Рексу Тіллерсону та затримати дірявого полковника на кордоні як інформаційна стрічка зарясніла повідомленнями. А тут ще й твіттер Трампа, генсек ООН в Києві та резолюція ПА ОБСЄ по Україні.

Рекс! Трохи про результати його візиту”.

1. Державний секретар Сполучених Штатів Америки Рекс Тіллерсон заявляє, що задоволений прогресом України у впровадженні реформ. “Я хочу визнати надзвичайний прогрес, якого було досягнуто українським урядом у реформі впродовж останніх трьох років, і це є також очевидним в економічних реформах, що на мою думку є доволі надихаючим”, – заявив Тіллерсон. Чекаємо на коментарі в стилі «це все брехня, бо Рекс – порохобот та мінстець».

2. «Результатом співпраці між Україною та США, що стрімко розвивається, є доведення того факту, і ми за це дуже вдячні американському народу, що ми маємо не лише двопартійну підтримку в американському Конгресі, а й потужну підтримку в Білому домі, у Державному департаменті та в американському уряді», – заявив Петро Порошенко під час спільної з Тіллерсоном прес-конференції. А тепер порівняйте цю заяву з фейковим фото, на якому Х@йло фотошопно сидить в оточенні схилених в його бік світових лідерів. Заява була зроблена в присутності самого Держсекретаря, а отже якби вона були хоч якось не правдива, пан Тіллерсон неодмінно б прокоментував це.

3. Державний секретар Сполучених Штатів Америки Рекс Тіллерсон стверджує, що у своїх дискусіях з керівництвом Росії він кілька разів наголошував, що Росія має зробити ПЕРШИЙ КРОК для деескалації на сході України, зокрема, це має бути припинення вогню і відведення важкого озброєння, для надання доступу спостерігачам ОБСЄ. Тому, Вольдемар, абламайся зі своїм «хай сначала Україна вибари праввєдьот на Дамбасє».

4. Тіллерсон закликав Російську Федерацію вплинути на бойовиків з метою припинення насильства на Донбасі. “Ми закликаємо Росію дотримуватися її зобов’язань, і залишатися вірною стосовно Мінської угоди, та використати вплив на сепаратистів у регіоні, які здійснюють повний контроль. І ми знову закликаємо їх (росіян – ред.) негайно вплинути на їхніх поплічників, щоби припинити насильство, яке продовжується на сході України”, – заявив Тіллерсон.

5. Під час візиту державного секретаря США Рекса Тіллерсона, було досягнуто важливих домовленостей у сфері боротьби з кіберзлочинністю.

6. Спеціальний представник США щодо України Курт Волкер залишиться у Києві на кілька днів для координації подальших кроків. Прочитавши цю новину десь на бориспільській трасі заплакав Розенблат.

7. Меркель і Макрон заявили, що альтернативи “нормандському формату” не існує. Тобто перекладаючи на людську мову – ніякого нового чи альтернативного плану щодо закінчення війни на Донбасі Кремлівським недоміркам так і не вдалося нав’язати ані ЄС, ані США. Є Мінські угоди. Щоб їх виконати – потрібно вивести російські війська з Донбасу, діряві мають скласти зброю та передати контроль за кордоном Україні. Лише тоді ЄС відмінить санкції.

8. Радник президента США з національної безпеки Герберт Макмастер розповів про підсумки зустрічі Дональда Трампа з Володимиром Путіним. За його словами, лідери країн не вирішили у ході переговорів на саміті G20 жодних конкретних проблем. А вже згодом Тіллерсон заявив, що під час зустрічі взагалі не було розмов про нову зустріч. Карочє, отримав Вольдемар домашнє завдання та пішов додому, поки його телеканали обговорювали невербальні рухи Трампа під час зустрічі з Карліто.

9. А вже потім трохи світла на зустріч пролив й сам Дональд Трамп в своєму твіттері: «Санкції не обговорювалися на моїй зустрічі з президентом РФ. Нічого не буде зроблено, доки українські та сирійські проблеми не будуть вирішені»

10. Парламентська асамблея ОБСЄ ухвалила запропоновану українською делегацією резолюцію “Відновлення суверенітету і територіальної цілісності України”. РФ виступила категорично проти ухвалення цієї резолюції, але після того як на табло висвітилось «Ідіть нахєр, абізяни необразовні» однак документ був прийнятий. В документі ПА ОБСЄ заявляє про свою “повну повагу суверенітету, незалежності, єдності і територіальної цілісності України в межах її визнаних міжнародним співтовариством кордонів, які включають Автономну Республіку Крим та місто Севастополь” та засуджує «тимчасову окупацію Автономної Республіки Крим та міста Севастополя Російською Федерацією і гібридну агресію Росії проти України на Донбасі”.

11. Україна продовжує практику візитів європарламентарів до зони АТО, щоб ті мали змогу на власні очі побачити, що там відбувається насправді. Кращої піар-кампанії України в ЄС придумати неможливо. Делегація європарламентарів у складі співголови Парламентського комітету асоціації між Україною та ЄС Даріуша Росаті та євродепутата Міхаеля Галера відвідала прифронтову Волноваху. Як зазначили європейські депутати, по приїзді вони обов’язково розкажуть колегам, що ця війна справжня, вона триває, і що треба докласти “усіх зусиль, щоб її зупинити”.

12. Поки Президент приймав Держсекретаря США, Володимир Гройсман в Києві приймав Генсека ООН Антоніо Гутерріша. Генеральний секретар ООН підкреслив, що знає про ситуацію на сході України і запевнив, що ООН надалі надаватиме підтримку внутрішньо переміщеним особам та людям, що живуть на лінії зіткнення, а також підтримуватиме український уряд у проведенні реформ.

13. Блискуча операція наших контррозвідників! Контррозвідка СБУ провела спецоперацію й затримала товариша “Мотороли”, “Гіві” й Захарченка – полковник ВДВ Валерій Гратов. Гратов – російський офіцер-десантник, сім років поспіль охороняв лідера невизнаного Придністров’я Ігоря Смирнова, після чого перебрався в Москву. А з 2014 року він – на Донбасі.

https://www.facebook.com/denis.pyatigorets?fref=ts