Економіка Політика Суспільство

Про стратегію розвитку України – коротко

Картинки по запросу Дмитро Романович

“Ось ми і зробили 3-й дерегуляційні Кабмін.
9 якісних документів, які зроблять життя кожного підприємця простіше.
Цього разу засідання було переважно присвячено реформі контролюючих органів, де головною метою було зробити їх діяльність більш прозорою, прогнозованою і підзвітною.
Це і створення публічної інтегрованої бази перевірок, і Методика формування критеріїв ризику, владі треба керуватися при складання плану перевірок, та взаємодію з громадськістю та інші дуже важливі документи. Даний пакет є продовженням тієї реформи, яку ми просуваємо вже не менше 2-х років. Зокрема, в листопаді минулого року були прийняті 2 ключових законопроекту 2418а і 2531а. Тепер ми їх імплементуємо на рівні підзаконних актів. Далі – безпосереднє впровадження
Також було прийнято 2 важливі проекти:
1) відкритість містобудівної документації, яка розкриє її для всіх підприємців майже в 20 тисячах міст України та дозволить набагато легше і прогнозовано планувати свою діяльність. Спасибі Мінрегіон!
2) впровадження загального для всіх органів порядку електронного ліцензування, щоб вони працювали за єдиною, зрозумілою всім процедурі.
Окремо хочеться сказати, що ми нарешті прийняли дуже важливий і складний документ – Стратегія розвитку малого та середнього підприємництва до 2020, який закладає стратегічне бачення і основу для подальших кроків держави щодо МСБ.
Хочеться подякувати величезну команду, яка працювала, щоб це стало можливим. Це і Міністерство економічного розвитку и торгівлі України и Державна Регуляторна служба України, команда Секретаріату КМУ, Офіс реформ КМУ / Reforms Delivery Office CMU і інші міністерства і відомства. Окрема подяка проекту FORBIZ і Офіс ефективного регулювання, робота яких уможливлює подібні прориви.
Коротко про рішення в презентації: http://bit.ly/2qUVAxm
Детальніше про Стратегію розвитку МСП: http://bit.ly/2qj4N0z
І так, у нас зараз в роботі ще більше 20 документів. Ми вже готуємо 4-й дерегуляційні Кабмін” – повідомляє на своїй сторінці у Facebook Дмитро Романович радник міністра еокономічного розвитку і торгівлі України