Економіка Суспільство

Прожитковий мінімум для ВПО

 Результат пошуку зображень за запитом "ВПО сім'я"      Фахівців  роз’яснили Програми радників щодо повідомлення на сайті Мінсоцполітики про збільшення розміру прожиткового мінімуму та соціальних виплат.

Після публікації на сайті Міністерства соціальної політики інформації про збільшення розміру прожиткового мінімуму та відповідного зростання розміру соціальних виплат до радників почали надходити численні запитання.

У зв’язку з цим Програма радників повідомляє:

«Грошова допомога особам, які переміщуються, призначається на сім’ю та виплачується одному з її членів за умови надання письмової згоди довільної форми про виплату грошової допомоги цій особі від інших членів сім’ї (далі — уповноважений представник сім’ї) у таких розмірах:

  • для непрацездатних осіб (пенсіонери, діти) — 884 гривні на одну особу (члена сім’ї);
  • для інвалідів — прожитковий мінімум для осіб, які втратили працездатність;
  • для працездатних осіб — 442 гривні на одну особу (члена сім’ї).

Загальна сума допомоги на сім’ю розраховується як сума розмірів допомоги на кожного члена сім’ї та не може перевищувати 2 400 гривень».

Таким чином, внаслідок підвищення прожиткового мінімуму з 1 травня 2017 року збільшується адресна допомога для внутрішньо переміщених осіб (ВПО) з інвалідністю, що нараховується в розмірі прожиткового мінімуму.
Інші суми адресної допомоги не змінюються.

Джерело: http://www.radnyk.org