Суспільство

Проект “Сокоти свій ВАРОШ”: що пропонується для малечі? (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Дитинство – чудова пора, коли ти щодня пізнаєш щось нове, вчишся, граєшся. І дорослі турботи стосуються тебе хіба що в плані допомоги батькам чи бабусі з дідусем.

А чим себе зайняти, коли ще немає дорослих обов’язків? Так, левову долю часу займають уроки та домашні завдання, а от дозвілля можна проводити весело та з користю!

Цього місяця в Ужгороді стартував проект “Сокоти свій ВАРОШ“, в рамках якого передбачено чимало активностей для наймолодших ужгородців. Так, вчора відбулася презентація клубів, які малеча зможе відвідувати в позаурочний час на базі бібліотеки-філії №2. Проект фінансується за підтримки Міжнародної організації з міграції (МОМ).

Що ж цікавого пропонується для діточок?

  • Ігроклуб “Ерудит – клуб любителів настільних ігор”, серед яких такі популярні, як “Ферма”, “Скрабл”, “Твістер”, “Дженга”, “Мафія”, настільний футбол та ще багато інших..
  • Клуб французької мови, що спрямований на розвиток комунікативних здібностей, практику французької розмовної мови, розширення словникового запасу. Ви спитаєте “А чому обрали саме французьку мову?” Відповідь проста! Англійську вивчають практично всі, німецька є іноземною мовою №2 в багатьох школах. Французька, якою ще два століття тому розмовляв кожен поважаючий себе європеєць, не є настільки популярною в навчальних закладах, але якщо ви збираєтеся подорожувати до Франції, то ці знання стануть в нагоді.
  • Два гуртки – малювання та моделювання.
  • Можна буде опанувати техніку декупажу, канзашіскраб букінгу, миловаріння.
  • А доки в місті пануватиме зима, варто не забувати про птахів, які літають в пошуках їжі. Для них діти виготовлятимуть годівнички, розмальовуватимуть їх, насипатимуть туди корм та розвішувати на деревах.
  • Хто просто матиме бажання погратися, також матиме цю змогу, адже організатори закликають юних бешкетників відвідати країну Розвивандію. Тут також буте багато іграшок, кінетичний пісок, сухий басейн з кульками та багато чого іншого.
  • Якщо батьки не хочуть залишатися осторонь розваг своїх чад, то можуть прийти на майстер-клас по виготовленню іграшок з підручних матеріалів або ж  повчитися вихованню діточок за методикою Марії Монтессорі.

“Всі метаріали для роботи клубів, гуртків та проведення масових заходів (а їх також заплановано чимало) нам надає МОМ. Саме тому всі заняття є безкоштовними для дітей. Ми ще продовжуємо отримувати різноманітні ігри, підручні засоби та інші потрібні для нашої роботи речі. Якщо ви хочете, щоб ваша дитина відвідувала якийсь гурток чи клуб, або навіть декілька. то приводьте її до нас. Заходи відбуватимуться практично щодня. А графік ви можете побачити на нашій сторінці в мережі Фейсбук”, – зазначає Квітослава Бачинська.

Карпатський оглядач