Ексклюзив

Програмний директор Stabilization Support Services відвідав Закарпаття з робочим візитом (ФОТО)

Цього тижня до Ужгорода завітав програмний директор в Україні Благодійного фонду “Stabilization Support Services” Дермот Гамільтон. Основна мета діяльності цієї організації – протидія наслідкам конфлікту, який виник на Сході України та внаслідок аннексії Криму.

Програма є всеукраїнською. Внаслідок військових дій багато жителів Донбасу та Криму перемістилися в інші регіони країни. Однак проблеми, з якими вони стикаються, здебільшого схожі, а отже, потребують вирішення на національному рівні.

“В рамках нашої програми ми намагаємося вирішувати проблеми внутрішньо переміщених осіб незалежно від регіону їх проживання”, – зазначив Дермот ГАМІЛЬТОН.

Зокрема, напередодні президентських виборів постає питання щодо реалізації права взяти участь в голосуванні. Тому працівники програми беруть участь в адвокаційних заходах, спрямованих на налагодження діалогу з владою стосовно надання такої можливості кожному громадянину.

В рамках свого візиту на Закарпаття пан зустрівся з представниками громадських організацій, які опікуються проблемами ВПО. На його думку, їхня діяльність заслуговує на високу оцінку. Так, члени ГО “Закарпаття-Донбас”, які піднімають питання надання права голосу внутрішньо переміщеним особам на місцевих виборах, вирішення питання житла для них, змогли досягти значних успіхів на локальному рівні. Крім того, вони докладають значних зусиль для того, щоб ці питання піднімалися і в інших містах та на загальнонаціональному рівні.

Також почесний гість провів зустрічі з представниками органів місцевого самоврядування, журналістами Ужгородського прес-клубу, ГО “Справа Кольпінга в Україні” тощо.

Карпатський Оглядач