Важливе

При перетині кордону з Україною іноземці мають пред’явити біометричний паспорт

Ажіотаж щодо виготовлення біометричних паспортів в самому розпалі. А поки наші співвітчизники стоять в чергах та рахують дні до отримання нового документу. керівництво країни вирішило піти далі та запровадити нову вимогу для іноземців, що в’їжджають на територію країни.

Уряду доручено в місячний термін вжити заходів щодо вдосконалення законодавства про порядок перебування в Україні іноземців, в тому числі громадян Російської Федерації, – передає Інтерфакс-Україна.

Кабміну також доручено в двомісячний термін опрацювати питання механізму та етапності впровадження процедури в’їзду в Україну та виїзду з України іноземців, в тому числі громадян РФ, за закордонними паспортами, що містять безконтактний електронний носій, а до 1 січня 2018 року забезпечити початок функціонування національної системи біометричної верифікації та ідентифікації громадян України, іноземців та осіб без громадянства, вирішивши питання необхідного ресурсного забезпечення фіксації біометричних даних іноземців, в тому числі громадян РФ, при здійсненні прикордонного контролю в пунктах пропуску через державний кордон України та в контрольних пунктах в’їзду-виїзду.

У місячний термін Кабмін за участю СБУ має забезпечити комплекс заходів щодо посилення контролю в’їзду та виїзду з України іноземців, в т.ч. громадян РФ і осіб без громадянства, вжити заходів щодо вдосконалення законодавства про реєстрацію місця проживання або перебування в Україні іноземців, в т.ч. громадян РФ, а також осіб без громадянства, що походять з держав міграційного ризику або в’їхали в Україну з території таких держав.

Крім того, Кабміну потрібно оновитисписок держав міграційного ризику, зокрема внести до нього Російську Федерацію.

Залишити коментар