Суспільство

При Київській міській раді планують створити молодіжну раду

cb090c27e39c53f44c195e32fe0a4c3e

Про це повідомив заступник міського голови –  секретар Київради Володимир Прокопів.

Міська влада працює над тим, аби розвинути політичну молодіжну культуру в Києві. І найближчим часом у столиці створять Київську молодіжну раду —  відокремлений підрозділ Національної молодіжної ради України. За його словами, у багатьох країнах світу є власні Міські молодіжні ради, які беруть активну участь у прийнятті важливих рішень на національному, регіональному та місцевому рівні. Київ, переймаючи позитивний європейський досвід, також має намір долучати молодь до управлінських процесів.

“Наразі активність молоді у громадсько-політичному житті України ледь досягає 5%. Лише в 9-ти українських містах є окремі підрозділи національної молодіжної ради. Така ситуація вкрай невтішна. Свіжі думки, ширший кругозір, неймовірні здібності — ось що може дати молодь нашій державі, нашому місту. І наразі ми всебічно сприяємо створенню Київської молодіжної ради. Це і справді нагальне питання. Адже ми не просто будемо залучати молодих людей без радянських стереотипів, людей нової генерації до прямої участі у вирішенні актуальних молодіжних проблем, а й сприятимемо розвитку нової молодої політичної еліти”, — зазначає секретар Київради Володимир Прокопів.

За його словами, створення Київської молодіжної ради та залучення молодих людей до прямої участі у місцевому демократичному житті також буде важливим кроком у рамках підготовки до Європейського тижня місцевої демократії. Це дасть змогу Києву з одного боку стати ще ближчим до європейських стандартів гарного самоврядування, з іншого — маємо більше шансів у боротьбі за основну відзнаку ЄТМД “12 зірок”.

Тож наразі міська влада та Національна молодіжна рада України закликають долучитися до створення Київської молодіжної ради.
Заявки до 20 квітня можуть подавати молодіжні організації (керівні органи яких сформовані з молодих осіб до 35 років, цільова аудиторія – молодь) та молодіжні організації, які існують не менше ніж 1 рік.

Деталі за посиланням: http://nycukraine.org/news/kiyivska-molodizhna-rada-vidokremleniy-pidroz…