Важливе Суспільство

Представники Волонтаріату УжНУ завітали до Перечинської школи-інтернату (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Напередодні зимових свят все навколо стає казковим. Складається враження, що от-от станеться якесь диво! Але дива можна творити самим, в чому впевнені волонтери Ужгородського національного університету.

Свою впевненість в цьому вони підтвердили сьогоднішньою поїздкою до Перечинської загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІ ступенів для дітей-сиріт та дітей, які залишилися без піклування батьків. Тут проживають та навчаються 64 хлопчиків та дівчаток віком від 6 до 18 років.

Як справжні господарі та господині, дітлахи зустріли гостей щирими посмішками, віршами та готовністю до спілкування. Останнього малеча потребує найбільше, оскільки це формує навички комунікації, збагачує уявлення про світ та дарує відчуття того, що вони не самі на цьому світі. Спілкувалися про різне: навчання, захоплення, плани на майбутнє. Вогники в дитячих очах підказували краще за будь-які слова свідчили про те, що ці хлопчики та дівчатка надзвичайно раді такому візиту.

Світлина від Альони Ушакової.

Світлина від Альони Ушакової.

Світлина від Альони Ушакової.

“Це дуже позитивні та цікаві діти. Вони розповідали нам вірші та з інтересом підтримували розмову. Особливо найменші. На жаль, старші більш замкнуті”, – коментує голова Волонтеріату УжНУ Ганна МЕЛЕГАНИЧ.

“Насправді, досить важко передати наш емоційний стан після відвідування цієї школи-інтернату, але дітки чудові і, звичайно, необхідно знаходити час, щоб приділяти їм більше уваги!!!” – додала волонтерка Альона УШАКОВА.

Світлина від Альони Ушакової.

Тим не менш, задоволеними залишилися як гості, так і господарі цього закладу. Тим більше, що сюди завітали не прості волонтери. Це – волонтери-чарівники! Вони знали, що потрібно дітям! І тому привезли багато подарунків: одяг, іграшки, канцелярські товари, книги, побутову хімію.

Світлина від Альони Ушакової.

Світлина від Альони Ушакової.

Світлина від Альони Ушакової.

Світлина від Альони Ушакової.

Представники волонтаріату висловлюють вдячність всім небайдужим, хто долучився до збору речей, а особливо керівництву університету, юридичному, стоматологічному факультету, факультетам суспільних наук, іноземної філології, історії та міжнародних відносин та відділам ректорату УжНУ: документообігу, планово-фінансовому, кадрів, міжнародних зв’язків.

Ця поїздка має стати початком доброї традиції підтримки та надання допомоги дітям, які є вихованцями подібних закладів.

Карпатський Оглядач