Важливе Суспільство

Посол США поділилася враженнями від подорожі на Закарпаття (ВІДЕО)

Вчора на сторінці Посольства США (U.S. Embassy Kyiv Ukraine) з’явилася інформація про візит до нашого краю поважної гостьї, а також деяка інформація про її враження від подорожі.

Марі Йованович завітала на Закарпаття. Прогулянка Ужгородом та споглядання сакур знайшли своє відображення в короткому відеоролику.

“Відвідайте прекрасне й сонячне Закарпаття разом з послом Йованович! Ви побачите неймовірний цвіт сакур, пройдетеся затишними вуличками Ужгорода та завітаєте до знаменитого Мукачівського замку”, – зазначається у повідомленні на сторінці Посольства.

Ambassador Yovanovitch Visits Zakarpattya

Відвідайте прекрасне й сонячне Закарпаття разом з послом Йованович! Ви побачите неймовірний цвіт сакур, пройдетеся затишними вуличками Ужгорода та завітаєте до знаменитого Мукачівського замку.Visit beautiful and sunny Zakarpattya with Ambassador Yovanovitch! See impressive sakura trees in full bloom, walk along the cozy streets of Uzhgorod, and visit famous Mukachevo castle.Закарпатська обласна державна адміністраціяУжгородський національний університет

تم النشر بواسطة ‏‎U.S. Embassy Kyiv Ukraine‎‏ في 28 أبريل، 2018