Культура

Поль Манондиз заспівав популярну українську пісню (ВІДЕО)

Відома композиція отримала нове звучання.

Відомий французький співак Поль Манондиз, який два роки тому переїхав в Україну заради своєї дружини, чуттєво виконав популярну українську пісню “Ніч яка місячна“. Автором слів поезії є Михайло Старицький, а музику до неї написав видатний композитор Микола Лисенко.

На сьогоднішній день в активі Поля чимало українських пісень: “Черемшина”, “Небокрай”, “Люляй Люляй”. А композицію “Вирушали хлопці” французький музикант присвятив українським воїнам, які захищають країну.

“У мене багато українських друзів на фронті, я думаю про них кожен день, і хочу віддати їм данину поваги”, – сказав Поль, додавши, що він “всім серцем з Україною”.

Поль Манондіз народився в Брюсселі, у 20 років переїхав у Францію, де розвивав свій талант, співпрацюючи зі звукозаписними компаніями. З 2015 року музикант живе в Україні. Наша країна, за словами співака, “вразила його своєю гостинністю і відкритістю”. Раніше Манондіз виконав знаменитий хіт під українську бандуру, а композиція легендарного Джо Дассена отримала друге дихання. Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.