Політика Суспільство

Плюси і мінуси недавніх указів Президента

Аналізуймо нещодавні управлінські рішення .

Результат пошуку зображень за запитом "управлінські рішення"

Давайте на холодну голову зважимо плюси та мінуси сьогоднішнього Указу Президента який ввів у дію розпорядження РНБОУ
1. Введення санкцій проти російських бізнес структур, соціальних мереж та окремих осіб.
Мінуси:
Ми “вдарили” по інтересам понад 16 млн осіб в Україні користувалися російськими (!) соціальними мережами
Бухгалтери після заборони 1С готуються масово звільнятися
Плюси:
По бізнес структурам – правильне але запізніле рішення.
По соціальним мережам – ми отримали шанс створити та розвинути унікальні українські соціальні мережі. Ринок України дозволяє ІТкомпаніям розпочати роботу в цьому напрямку
Гроші з України перестануть перетікати через “Інет канали в Росію” Вдумайтеся, сьогодні акції Яндексу впали на кілька відсотків. І це лиш початок.
Ми заблокували доступ до проросійських пабліків.
І найголовніше – вперше за три роки зайшов на ВК скачав повно чудових старих фото і – убив паблік
По другому блоку. В Україні є свої аналоги 1С.
Знаю, що вони не досконалі та дорогі але тепер ми будемо змушені ними користуватися і розвивати. А отже за пару років маємо шанс отримати навіть кращий аналог 1С.
І останнє, боротьба з тероризмом та Інетзмі які несуть загрозу Державі та громадянам це не питання утиску свободи слова.
Це питання виживання та існування Держави як інституції в умовах гібриднов війни, яку веде Україну з Росією останні чотири (!) роки.
2. Україна заборонила використання Георгієвськоі лєнти.

Мінусів не бачу – одні плюси
3. Вищий господарський суд України 16 травня відмовив в задоволенні касаційної скарги «Газпрому» на рішення про сплату Україні 170 млрд грн. Нагадаю суть питання.

«Газпром» оскаржував рішення суду про стягнення з нього штрафу та пені в розмірі понад 170 млрд грн. Штраф в розмірі понад 85 млрд грн на ПАТ «Газпром» наклав Антимонопольний комітет України за зловживання монопольним становищем на ринку транзиту газу. Оскільки «Газпром» відмовився сплачувати штраф добровільно, набігла пеня в розмірі 100% самого штрафу. Через процесуальні моменти «Газпром» не встиг оскаржити саме рішення і воно набуло чинності. Оскільки російська компанія відмовилася сплачувати штраф добровільно, АМКУ звернувся до суду з вимогою примусового стягнення штрафу. Суд першоі інстанції та Апеляційний суд задовольнили позов АМКУ. Наразі рішення суду першої набрало чинності, і АМКУ вже звернувся до виконавчої служби про примусове стягнення майна із Газпрому.
Тому сьогодні день суцільних перемог на Україно-Російському фронті

 

 

Джерело: https://www.facebook.com/victor.taran.5?fref=nf