Суспільство

Передлітні вихідні принесуть закарпатцям цікаві фестивалі (ОГЛЯД)

Цьогорічні останні весняні вихідні закарпатцям організатори фестивалів пропонують провести з цікавістю та користю для здоров’я. Краяни зможуть позмагатися у стрільбі, насолодитися переглядом лицарських боїв, позмагатися у велозаїзді і навіть виграти основний приз. Карпатський оглядач підготував коротенький огляд подій, що відбуватимуться цими вихідними на Закарпатті.

Святкування Дня міста у Берегові

Ярмарок, вулична торгівля, представлення ремісників та їх професій, марш поціновувачів традицій – це тільки маленька частинка того, що пропонує нам святкування Дня міста у Берегові. Захід розпочнеться 25 травня. Триватимуть святкування три дні. Організатори підготували цікаву концертну програму від місцевих шкіл, вуличні танці, ретро-дискотеку та багато іншого.

Святкування Дня мисливця

26 травня в с. Шаланки Виноградівського району відзначатимуть День мисливця. Це свято запроваджено для відродження, розвитку, підтримки працівників мисливського господарства, а також національних звичаїв багатонаціонального населення краю.

У програмі святкувань змагання зі стрільби, демонстрація мисливських собак, виставка мисливських трофеїв, дегустація харчів мисливської кухні та багато іншого. Для відвідувачів з дітьми буде працювати ігровий майданчик.

Усіх гостей запрошують на святковий смачний мисливський обід. Солісти та творчі колективи показуватимуть яскраві музичні та хореографічні номери, а таксидермісти презентують свої найкращі експонати та сучасні методи оформлення трофеїв.

У програмі свята також заплановані показ творів фотохудожників, анімалістів, пейзажистів, різьба по дереву на мисливську тематику та виготовлення мисливських сувенірів, імітація реву мисливських тварин, показ манків на козулю і дику качку, частування гостей свята стравами мисливської кухні.

Фестиваль «Срібний татош»

Для тих, хто хоче занурнитися в епоху Середньовіччя, з 25 по 27 травня в замку «Сент-Міклош», що в смт Чинадієво Мукачівського району, відбудеться фестиваль «Срібний татош».

Протягом триденного святкування на території замку відбуватимуться екскурсії по архітектурній пам’ятці «Сент-Міклош», середньовічні забави – стрільба з лука та арбалета, метання списа, фото в обладунках, запальні танці та ігри. На відвідувачів також чекає лучний турнір, «Середньовічний ярмарок», діятиме середньовічний табір та середньовічна польова кухня.  Урізноманітнять фестиваль «Срібний татош» літературний куточок та цікаві майстер-класи. Детальніше у програмі.

Велозаїзд вулицями Виноградова

27 травня у Виноградові відбудеться Фестиваль спорту та здоров’я. Цьогоріч програма фестивалю буде ще більш насичена і цікава. Організатори. При тримають інтригу, кого саме з видатних з спортсменів України запрошено на свято.

Програмою фестивалю заплановані змагання у найрізноманітніших спортивних дисциплінах, а також забіг вулицями міста, призовий фонд якого складає 4 тис грн. Крім того, увечері в рамках фесту відбудеться велозаїзд вулицями міста, переможець якого отримає в нагороду велосипед.

Карпатський оглядач