Економіка

Переваги системи ProZorro для бізнесу (ВІДЕО)

За кілька років ця система зарекомендувала себе з найкращого боку. Для деяких компаній вона дає змогу успішно здійснювати операції з продажу товарів власного виробництва та створювати позитивний імідж на вітчизняному ринку.

Наприклад, Valerii Iakovenko продає через ProZorro безпілотники DroneUA

Це українське виробництво постачає дрони, які допомагають патрулювати національні парки, стратегічні об’єкти та стежать за дотриманням правопорядку. Ними користуються рятувальники, Національна поліція України та навіть Служба безпеки України.

Надихаюча святкова історія від бізнесу, який переконався, що ProZorro дає можливість працювати з державою на зрозумілих та чесних умовах! Не святкує лише Хабармен.

Ви іще вагаєтеся працювати через ProZorro? Дарма! Наприклад, Valerii Iakovenko продає через ProZorro безпілотники DroneUAЦе українське виробництво постачає дрони, які допомагають патрулювати національні парки, стратегічні об'єкти та стежать за дотриманням правопорядку. Ними користуються рятувальники, Національна поліція України та навіть Служба безпеки України.Надихаюча святкова історія від бізнесу, який переконався, що ProZorro дає можливість працювати з державою на зрозумілих та чесних умовах! Не святкує лише Хабармен.Тож якщо маєте бізнес та продукцію, які будуть корисними для держави – досить вагатися! Подавайте пропозиції на прозорі тендери та розпочніть продавати державі свої товари чи послуги.Степан Кубів Max Nefyodov

Опубліковано Міністерство економічного розвитку і торгівлі України Субота, 22 грудня 2018 р.