Культура

Cад Богів – вражаюча краса рудих скель (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Жага до мандрівок знайома багатьом з нас. В пошуках нових пригод можна вирушити до сусіднього села, області чи країни. А можна і за океан!

І хоча в Інтернеті можна прочитати про Америку практично все, однак побачити на власні очі набагато цікавіше. Нещодавно журналістка Карпатський Оглядач побувала в цій країні в рамках програми IVLP. Крім робочих моментів, учасники також мали змогу побачити місцеві гори.

Так, в двох годинах їзди від міста Денвер, штат Колорадо, знаходиться Сад Богів (Garden of the Gods). Тут перед вами відкривається неймовірна краса рудих скель та яскравої зелені трави і дерев.

Одразу зазначимо, що відвідати його можна абсолютно безкоштовно. Це стало можливим завдяки заповіту Чарлза Еліота Перкінса, в якому значилося, що відвідування цієї території має бути вільним.

Кожна скеля має свою неповторну форму: тут ви можете побачити фігури різноманітних звірів, птахів, дехто вбачає в них абриси старовинних міст.

Вражає і територія Саду: виокремлені зони для руху автомобілів та пішоходів чи велосипедистів. Крім того, він повністю пристосований для прогулянок осіб з інвалідністю: рівні доріжки, контрастні смужки, що відчуваються на дотик, – все це робить Сад Богів інклюзивним.