Eros Pista Важливе Суспільство

“Оплот” сепаратистів впав

11 жовтня, вже відома група українських хакерів під назвою «THack3forU», близько 19.20 почала масову DDoS-атаку інформаційного порталу терористичної організації ДНР oplot.tv. Про це група написала на своєму каналі в месенджері Telegram (t.me/UkraineHack).
oplot.tv – медіаресурс, який висвічує соціально-економічний стан та виступає свого роду оглядачем військових подій на сході країни. Він повністю підконтрольний ДНР та, як стало відомо редакції порталу «Карпатський оглядач», фінансується з державного бюджету країни-агресора Російської Федерації.
Додатково відмітимо, що рішенням Указом Президента України №133/2017
«Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 28 квітня 2017 року “Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)”» внаслідок блокування соціальних мереж «ВКонтакте» та «Одноклассники» популярність проросійських ресурсів значно зменшилась, проте вони до цього часу загальнодоступні та користуються певною популярністю на тимчасово непідконтрольних легітимній українській владі територіях Донецької та Луганської областей.
Постійна динаміка антиросійських акцій «THack3forU» у так званій гібридній війні з РФ та її терористичними організаціями позитивно впливає на міжнародний імідж України, зокрема у мережі Інтернет. Таким чином ми можемо давати відсіч ворожій агресії навіть на віртуальному полі бою.