Суспільство

Онлайн-ресурс для створення генеалогічного дерева запустили в Україні (ФОТО)

Скористатися новим сервісом можна абсолютно безкоштовно.

Днями розробники запустили найбільшу онлайн-базу мешканців країни Pra.in.ua, що дозволяє відстежити свій родовід між 1650 і 1920 роками, – повідомляє ITC.ua.

Сайт дозволяє не тільки уточнити дані про своїх родичів, але і дає можливість побудувати генеалогічне дерево своєї родини.

Станом на червень 2017 року база проекту налічує 2,5 мільйони осіб. Передбачається, що до початку 2018 року вона збільшиться до 3 мільйонів, а в 2019 — сягне 4 мільйонів. Доступ до бази є безкоштовним, а всі витрати на створення порталу, його адміністрування, технічну підтримку і наповнення здійснюються виключно за рахунок пожертвувань з боку користувачів сайту.

На сайті є можливість зареєструватися і створити власний профіль, після чого користувач зможе сформувати власне родове дерево.

Керівник проекту Ігор Гошовський зазначив, що основна перевага ресурсу полягає в тому, що там міститься добре пророблений, відфільтрований контент про жителів України.

“Це — не тільки українці, а й євреї, поляки та представники інших національностей, які жили на території України в період 1650-1920 років”, — йдеться у повідомленні.

3

Як зазначає AIN.ua, найближчі 2 тижні Pra.in.ua буде функціонувати в режимі бета-тестування, тому можливі збої в роботі.