Суспільство

Онлайн-курс від ProZorro: “Публічні контракти та громадський моніторинг”

1 червня на Open University of Maidan розпочинає роботу безкоштовний онлайн-курс “Публічні контракти та громадський моніторинг”. Рік тому Система публічних електронних закупівель ProZorro запустилf курс “Про публічні закупівлі” для замовників на Prometheus. В кінці 2016 було запущено курс для бізнесу.

“Тепер прийшов час для нашої третьої цільової аудиторії – громадськості! Долучайтесь, давайте будувати нову країну разом!” – пише на своїй сторінці у Фейсбуці заступник міністра економічного розвитку і торгівлі України Максим Нефьодов.

Аби нас в цьому переконати,  ProZorro долучила надважку артиллерію – Славу Вакарчука! Отож, переглядайте відео, мотивуйтеся і записуйтеся на безкоштовний онлайн-курс “Публічні контракти та громадський моніторинг”.

Записатись тут: http://bit.ly/2qjgGIM
Курс створено за підтримки Проекту ЄС «Гармонізація системи державних закупівель в Україні зі стандартами ЄС», проекту TAPAS Project/Прозорість та підзвітність у держуправлінні та послугах, Transparency International Ukraine та Міністерство економічного розвитку і торгівлі України.