Політика Транскордонне співробітництво

“Оком” Ужгорода надалі милуватимуться наші містяни.

 

Боротьба навколо озера “Кірпічка” була запеклою. З однієї сторони влада з іншої – громадськість та громадські активісти. Питання, як відомо набуло широкого розголосу в  ЗМІ. Як було зазначено ініціативною групою “Кірпічка” сьогоднішня сесія міської ради стала таким собі “déjà vu”. Так і сталося 9 листопада 2015 року відбулася скандальна сесія. І сьогодні на календарі також 9 листопада, але вже 2017 рік. Чесно кажучи ніхто не сподівався на такий спраді приємний сюрприз від Ужгородської міської ради та депутатського корпусу.

Звичайно що думки були різними, дехто бачив свій зиск та все ж питання парку “40-річчя Перемоги” було знято. Улюблене місце відпочинку батьків та їх дітей, фауни – яка там водиться все ж залишаться і милуватимуть очі наших містян.

Сесія в Ужгородській міськраді: «Кірпічка» залишається зеленою зоною!

Міський голова Богдан Андріїв повідомив, що депутатські комісії не підтримали цей проект і поставив його на голосування. «За» критичні зауваження, які передбачають відхилення заявки орендарів, поданої в ЦНАП, були 34 із 35 присутніх депутатів. Тож «Кірпічка» залишається зеленою зоною.

Залишити коментар