Суспільство

Один з медичних закладів Закарпаття отримав золоту нагороду ESO Angels

Медична галузь України перебуває в очікуванні докорінної реформи. А поки керівництво країни ухвалює відповідні рішення та виділяє на це кошти, медичні працівники продовжують виконувати свою роботу.

При цьому виконують її сумлінно та якісно, що відзначають не лише пацієнти, а й міжнародні експерти. Ось Вам приклад.

Колектив неврологічного відділення Мукачівської лікарні отримав престижну нагороду Європейської інсультної організації – золоту нагороду ESO Angels за прагнення підвищувати якість лікування інсульту. Нагороду присвоєно в ході третьої конференції Європейської інсультної організації, яка проходила в Празі.

Відзнаки отримали 8 лікарень із 400 медичних закладів Східної Європи, які приймали участь в проекті. Від України були представлені 24 лікарні, і лише Мукачівська отримала нагороду. Фахівці при визначені переможців проводили моніторинг якості надання допомоги хворим з гострим порушення мозкового кровообіну.

Як повідомив завідувач неврологічним відділенням Мукачівської лікарні Віталій Луц, завдяки проекту лікарі міста мають змогу проходити спеціалізовані тренінги в онлайн режимі та консультуватися з провідними фахівцями Європейської інсультної організації.
Наразі проект втілюється у 12 країнах Європи. До середини 2019 року планують відкрити 1500 інсультних центрів у країнах-учасниках.

Мукачівська міська рада

Залишити коментар