Суспільство

Оголошено ім’я переможця конкурсу на посаду генерального директора ДП “Електронне здоров’я”

Впровадження цієї системи передбачається реформою системи охорони здоров’я. 

Переможець конкурсу Денис Мацуй має велику експертизу у сфері створення та впровадження складних ІТ-проектів, підборі бізнес-моделей у юридичних, фінансових, та операційних питаннях. Крім власне досвіду у сфері інтенет-технологій, Денис Мацуй є спеціалістом в організаційному менеджменті, стратегічному плануванні та управлінні, веденні проектів, запуску нових продуктів та послуг. До 2017 року він був директором з маркетингу та комерційним директором компанії “OpsWay”, що працює на глобальному ринку.

На посаді генерального директора “Електронного здоров’я” Денис Мацуй буде розвивати систему eHealth, налагоджувати комунікацію та співпрацювати з державними органами (зокрема – МОЗ та НСЗУ), розробниками системи та представниками МІСів, міжнародними експертами, представниками громадських організації та ЗМІ.
Нагадаємо, що ДП “Електронне здоров’я” буде займатися подальшою розробкою та впровадженням електронної системи охорони здоров’я eHealth — одного з найважливіших елементів реформи фінансування системи охорони здоров’я.

МОЗ