Без рубрики Культура Суспільство Транскордонне співробітництво

Овації не вщухали весь вечір. Вже вкотре “танцюючий” диригент підкорив ужгородців

Завжди усміхнений та щирий, він зачаровує публіку своєю харизмомою. Раміро Арісто вже вкотре відвідав столицю Закарпаття. Спільно із симфонічним оркестором філармонії, танцюючий диригент подарував спрвжню аргентисько-бразильську феєрію.

“Зимова серенада” –  таку програму представив симфонічний оркестр філармонії, спільно працюючи з диригентом з Аргентини Раміром  Арісто. На сцені філармонії зустрілися зима та літо. Хто кого переміг? У музиці немає переможців. 

Як пише на своїй сторінці у своїй соціальній мережі Facebook журналіст  Василь Бедзир:  Аргентинець Раміро Аріста відомий своїм незвичайно експресивним способом диригування. Його стиль – це безупинний, у шаленому темпі «танець» рук, ніг і всього тіла, заряджений нестримними емоціями та пульсуючий енергією.

Посмішка і харизма цього диригента схилили серця глядачів на його бік вже за 5 хвилин. Руки музикантів ледь устигали за рухами Арісти, у результаті чого народжувалася експресія, яка повінню заливала зал.

У цьому бенефісі невідомо, хто був головним – музика зі сцени, диригент, який то підстрибував, то вигинався, то вертівся на всі боки, чи музиканти, які слухняно підкорялися, ведучи кожен свою партію.

Так, це і не дивно, адже світові ЗМІ пишуть про нього, як про пристрасного  і енергійного, здатного «оживити музику». Оригінальна виконавська манера, яскравий артистизм і нестримний темперамент – він одразу притягує до себе увагу і з першого ж знайомства, буквально з півоберта підкорює сотні сердець. 

Шановній публіці були представлені  фрагменти із балету «Лускунчик» і Серенади для струнного оркестру оп.48 Петра Чайковського та латиноамериканська музика, написана композиторами Мексики, Перу, Аргентини, Еквадору, Уругваю, Колумбії, Бразилії, Куби. 

Фото: Аркадій Шиншинов

Пропонуємо і Вам переглянути уривок з концерту.

 

Карпатський Оглядач

"Мамбо" звучить у виконанні симфонічного оркестру, диригує Раміро Арісто.

Опубліковано Закарпатська обласна філармонія Середа, 30 січня 2019 р.