Культура Транскордонне співробітництво

Номер на біс від Дармштадського молодіжного симфонічного оркестру вразив ужгородців

Німецький молодіжний оркестр дав феєричний концерт в Ужгороді. На сцені лунала світова класика від  Бортнянського до  Бетховена.

Концерт юних виконавців зібрав повну залу поціновувачів мистецтва в Закарпатському обласному музично-драматичному театрі.

Колектив молодіжного оркестру є збірним , адже містить пердставників з різних куточків Європи: Німеччини, Австрії, Іспанії, Англії, України та інших, з них є і предтавники з м. Ужгорода, що стало приємною несподіванкою для гостей заходу. Окрім самого концерту вдалося насолодитися і церковним хоровим співом та оперним звучанням.
Дармштадтський молодіжний оркестр, як відомо, постійно гастролює країнами Європи і завжди намагається адаптувати свій репертуар у кожній країні до тамтешнього слухача.

 

До нас оркестр завітав з нагоди 25-річчя побратимських стосунків між Ужгородом та Дармштадтом. Також захід приурочили до святкування 26 річниці Незалежності України. Тому фінал заходу завершився сюрпризом – повна зала поціновувачів музичного мистецтва встала і заспівала гімн України.