Культура

“Новорічний експрес” поринув у мандри заливши після себе приємні спогади про зимові свята (ВІДЕО)

17 грудня симфонічний оркестр Закарпатської обласної філармонії вдруге з повним аншлагом запустив музичний потяг “Новорічний експрес”.

У залі зібралася дорослі та їх малеча, яка не тільки зачаровоно дивилася уривки з мульфільмів та кінофільмів, але уважно слухала музику. Адже на сцені лунали улюблені новорічні мотиви з “Лускунчика”, саунд-трек до к/ф “Один вдома”, “Зима” А. Вівальді та не тільки.   Заключним номером концертної програми став “Щедрик” у рок-стилі. Керувала оркестром,  диригент – заслужена артистка України Вікторія Свалявчик-Цанько.

Прикрасила музичну мандрівку  солістка Марина Гаврилко у її виконанні прозвучали “Чардаш Розалінди” з оперети “Летюча миша” та неаполітанська пісня «Funiculi  Funicula».

P.S.Концерт не встиг завершитися, як  захоплені глядачі вже написали на сторінках соціальних мереж позитивні відгуки. “І знову чудова програма симфонічного оркестру, а саме відомі різдвяні саундтреки.  Як приємно все-таки, що далеко не потрібно їхати щоб послухати музику відомих композиторів світу”.