Суспільство

Новий набір до патрульної поліції уже з понеділка проходитиме навчання на Львівщині

Сьогодні, 25 серпня, в коференц-залі готелю «Ужгород» відбулося знайомство з майбутніми полісменами. Чимало серед захисників порядку і дівчат. Майбутні полісмени пройшли серйозний конкурсний відбір: починаючи з тестів, і закінчуючи інтерв’ю. Уже з 28 серпня всі нові захисники порядку, перш ніж приступити до роботи, проходитимуть чотиримісячне навчання у Львівському державному університеті внутрішніх справ. Навчально-тренувальний відділ розташований за 30 км від Львова.

В офіційній частині заходу взяли участь начальник ГУНП в Закарпатській області Роман Стефанишин, начальник УПП  в містах Ужгороді та Мукачеві Юрій Марценишин, заступник начальника УПП в містах Ужгороді та Мукачеві Сергій Мельник, начальник сектору кадрового забезпечення  Андрій Даскалюк та чинні патрульні.

«Ми з усіма іншими кандидатами на рівних умовах проходили всі етапи відбору, так само як і ви: починаючи з тестів загальних навичок, закінчуючи – співбесідою. Усі сміливо пройшли етапи відбору. Ми вибираємо все нових людей і найкращих. Набір до патрульної поліції буде постійним. У березні знову проводитиметься набір та навчання майбутніх колег. Кадровий потенціал у нас є», – розповідає начальник УПП в Ужгороді та Мукачеві Юрій Марценишин.

Майбутнім патрульним надається безкоштовне житло, а також на період навчання щомісячне грошове забезпечення у розмірі 5700 грн. Керівники побажали новим поліціянтам побільше витримки, дисципліни та міцних кросівок, адже окрім аудиторних занять всіх, хто пройшов відбір, чекає багато тренувань.

Карпатський оглядач