Суспільство

Нескінченні блокнот та олівець створили учні однієї зі столичних шкіл (ВІДЕО)

Двоє київських школярів часу даремно не втрачають, адже присвячують його науковій роботі. До речі, саме ця робота принесла їм певну славу.

Київські школярі Катерина Михалко та Микита Владін створили “вічні” блокнот та олівець, які неможливо списати, – повідомляє на своїй сторінці у Facebook Володимир Гройсман.

Стартап Nuka 11-класники представили на цьогорічній конференції iForum. Блокнот створений із синтетичного паперу і пластмаси, він є водонепроникним. Писати в ньому можна звичайною ручкою, а витирати написане — антисептиком для рук. Олівець зробили зі сплаву п’яти металів, він малює завдяки процесу окислення. Стерти такий олівець легко можна звичайним ластиком.

Катя та Микита відмовилися від стаціонарного навчання в школі через брак часу. Проект скоро зможуть підтримати закордонні інвестори, адже він з’явиться на міжнародній платформі збору коштів Kickstarter.

Nuka – вічний блокнот і вічний олівець

Пишаюсь українською молоддю! Київські школярі створили вічний блокнот і вічний олівець – Nuka. Свій стартап вони презентували у столиці на конференції iForum і вже планують продавати свій винахід закордоном. 11-класники Катя і Микита екстерном проходять шкільну програму, при цьому мають добрі оцінки і власну справу у 16 років. #УкраїнськіСтартапи

تم النشر بواسطة ‏‎Volodymyr Groysman‎‏ في 1 مايو، 2018