Суспільство

Незабаром Ужгородом курсуватимуть 10 автобусів “Електротранс”

Урбанізація призводить до потреби в збільшенні кількості пасажирського транспорту та його пасажиромісткості. І хоча наше місто являє собою найменший обласний центр України, дане питання для є для нас також актуальним.

Сьогодні в Ужгородській міській раді директор комунального підприємства “Ужгородський Незабаром Ужгородом курсуватимуть 10муніципальний транспорт” Віталій Готра та генеральний директор Спільного українсько-німецького підприємства “Електротранс” Василь Пецух підписали договір, за умовами якого до 31 серпня в Ужгород мають вийти на маршрут усі 10 закуплених нових сучасних автобусів комунального автотранспорту.

26 лютого через онлайн-майданчик електронних публічних закупівель «”ProZorrо” відбувся аукціон, який виграла компанія “Електонтранс”. Учасниками тендерних процедур також були “Богдан моторс” та “Сучасні вантажівки”. Серед вимог до транспортних засобів були: пасажиромісткість не менше 100 осіб, не менше 30 сидячих місць, довжина не більше 12 метрів, наявність кондиціонерів, дотримання екологічного стандарту не менше Євро -5. У цих моделях враховано всі європейські стандарти зручності для пересування саме містом. Автобуси низькопідлогові, без жодної сходинки, що буде зручно й для осіб з інвалідністю. Ключові агрегати транспортного засобу – виробництва провідних брендів світу.

“Від пасажирів наших автобусів та інших видів транспорту в різних містах маємо багато схвальних відгуків, сподіваюсь, і ужгородцям ці авто теж сподобаються»”, – підсумував Володимир Пецух.

Директор КП “Ужгородський муніципальний транспорт»” Віталій Готра зазначив, що підприємство спільно з керівництвом міста зараз працює над отриманням ліцензії на перевезення, підбором кадрів і візьме участь у конкурсі на маршрути, який оголосить міська рада.