Суспільство

Майже сотня контрольних пунктів з’являться на українських автошляхах

Нерідко наші співвітчизники скаржаться на надмірну завантаженість автошляхів великогабаритними машинами і наполегливо вимагають контролювати рух такого транспорту.

Кабінет Міністрів України вніс зміни у порядок здійснення габаритно-вагового контролю на дорогах і підтримав збільшення кількості пунктів перевірки. Відповідну постанову уряд підтримав сьогодні..

Перед цим голова Укртрансбезпеки Михайло Ноняк повідомив, що в Україні не вистачає подібних пунктів перевірки.

“На наших шляхах пункти габаритно-вагового контролю, які працюють, їх близько 30. 8 з них працюють в цілодобовому режимі. Для того, щоб покрити всю територію України, всі ті транспортні потоки, всі артерії… цих площадок недостатньо. Тому пропонується збільшити кількість пунктів габаритно-вагового контролю”, – сказав він.

“За єврокошти Укртрансбезпеки… до кінця вересня ми отримаємо першу партію транспортних засобів, а це будуть пересувні лабораторії, які будуть працювати не лише по габаритно-ваговому контролю, а і по інших видах контролю”, – додав Ноняк.

До кінця року Укртрансбезпеки отримає 78 таких комплексів. Також міністр інфраструктури Володимир Омелян заявив, що буде збільшено кількість інспекторів на дорогах.

Українська правда