Суспільство

Незабаром в Ужгороді з’являться нові дитячі та спортивні майданчики

Дитячі майданчики – це не лише місце для активних ігор та різноманітних розваг на свіжому повітрі, а ще й місце, де можна знайти нових друзів.

Звісно, одразу забезпечити наявність таких майданчиків по всьому місту неможливо.  Саме тому вчора під час засідання робочої групи, яка займається даним питанням, обговорювалося, де і які саме дитячі ігрові, спортивні чи багатофункціональні майданчики робити. До її складу входять депутати міської ради, представники управління культури, спорту, сім’ї та молоді, капітального будівництва, департаменту міського господарства, інших управлінь та відділів.

Програмою передбачено виділення коштів в сумі 30 мільйонів гривень, які планується витратити на будівництво дитячих майданчиків в місті протягом 30 років. На поточний рік передбачено 4 мільйони.

Головуючий на зібранні заступник міського голови Ужгорода Олександр Білак наголосив, що будівництво майданчиків на території навчальних закладів не входять до цієї програми, йдеться лише про загальноміські, у дворах багатоповерхівок. Насамперед, потрібно визначати ті місця, де користуватися зможуть якомога більше мешканців і надавати перевагу багатофункціональним майданчикам. Там можна буде і спортом займатися, і дітям розважатися. Крім того, варто встановити їх в скверах та парках, куди полюбляють приходити батьки з дітьми. Одна з громадських організацій на благодійній основі узялася встановити у Ротарі-парку майданчик для дітей із особливими потребами.

Також варто зазначити, що в конкурсі проектів “Відкритого бюджету” перемогли 15 пропозицій облаштування майданчиків різного профілю

Передбачається капітальний ремонт, реконструкція існуючих дитячих та спортивних майданчиків, в окремих випадках – будівництво. Наразі остаточний список ще не сформовано. Триває розгляд пропозицій і визначення пріоритетів. Однак наріжним принципом буде – готовність ОСББ чи громадської організації брати на себе обслуговування, підтримання облаштованого майданчика.

Прес-служба Ужгородської міської ради