Суспільство

Невдовзі “Укрпошта” запровадить нову опцію

На сьогоднішній день в Україні існує безліч логістичних компаній, що пропонують свої послуги навіть для передачі посилок за кордон. В більшості своїй вони йдуть в ногу з часом.

Це в свою чергу, спонукає до змін і всім відому “Укрпошту”, керівництво якої нещодавно отримало ліцензію від Національного банку України, яка дасть змогу клієнтам розраховуватися банківською карткою.

“Національний банк України прийняв рішення про надання “Укрпошті” ліцензії на переведення коштів в національній валюті без відкриття рахунків. Відповідне рішення було прийняте на підставі постанови Правління НБУ від 21.12.2017 р. №138 “Про надання національним операторам поштового зв’язку фінансової послуги з переведення коштів”, – йдеться в повідомленні.

Тепер “Укрпошта” може здійснювати обслуговування клієнтів з використанням платіжних карток НБУ. Також вже зареєстровані договори про участь “Укрпошти в міжнародних платіжних системах VISA і MasterCard. І це ще не все. Триває процедура вступу компанії до Національної платіжної системи “Український платіжний простір”.

Розрахунок здійснюватиметься через платіжні термінали “Укрпошти” у відділеннях, а також на сайті та через мобільний додаток. Також клієнти зможуть отримувати готівку з платіжних карток. Для цього вже закуплено 5000 платіжних терміналів через систему Prozorro.

 

НБУ