Суспільство

Невдовзі поліцейські патрулюватимуть міжнародні та міжміські траси

Перші патрулі виїхали на автошляхи українських міст наприкінці листопада 2015 року. Тепер же мова йде про те, щоб розпочати патрулювання і швидкісних автодоріг.

Перші екіпажі нової патрульної поліції невдовзі з’являться на трасі. Головне завдання патрульних полягатиме в тому, щоб стежити за дотриманням швидкісного режиму водіями — спочатку на трасах державного значення, а потім і в населених пунктах. Саме через перевищення швидкості і відбуваються безліч ДТП на дорогах. Крім того, почастішали скарги з боку водіїв великовантажних автомобілів – фури грабують прямо на ходу.

У МВС запевняють, що новий підрозділ поліції буде істотно відрізнятися від відомої всім водіям ДАІ. Зокрема, патрулі не стоятимуть біля узбіччя з жезлом, а рухатимуться по дорозі на автомобілях, які обладнують приладами для вимірювання швидкості.

Зараз триває набір співробітників служби, а самі поліцейські вийдуть на дорогу вже нинішньої осені. Спершу служба, в якості пілотного проекту, вийде на дороги двох областей: Київської та Одеської.

Патріоти України