Транскордонне співробітництво

Невдовзі на Закарпатті з’явиться новий міжнародний автобусний маршрут

Закарпатці часто їздять за межі України: до родичів, по роботі чи просто за покупками. Відповідно, зростає потреба в рейсових автобусах. Наприклад, сполучення з Прагою забезпечує чеська фірма Leo Express.

В даний час фірма надає пасажирам можливість скористатися “українським маршрутом” двічі на день. З Праги в словацьке Кошице пасажири доставляються залізницею, а з Кошиць в Мукачеве вже на автобусі. У вересні в розкладі Leo Express з’явиться продовжений маршрут, який дозволить пасажирам дістатися також до українських міст Хуст і Рахів.

Як повідомив виконавчий директор Leo Express Петро Колер, рейси в Закарпатті по розширеному маршруту будуть здійснюватися чотири рази на тиждень – по понеділках, п’ятницях, суботах і неділях.

“Ми сподіваємося, що новий маршрут в Україну допоможе тим, хто прямує до Чехії в пошуках роботи, а також дозволить чеським і словацьким громадянам розширити свої туристичні горизонти”, – каже Петро Колер.

Leo Express почав розвивати свою діяльність в Чеській Республіці в 2013 році, спочатку відкривши залізничні лінії. Пізніше в пропозиції фірми з’явилися і автобусні маршрути.