Суспільство

Невдовзі Львів прийматиме та відправлятиме далекомагістральні рейси

Попит на дешеві авіаперевезення зростає щодня. І недарма! Це комфортно, швидко та безпечно.

Аеропорт Львів хотів би залучити ірландську Aer Lingus для бюджетних перельотів на далекомагістральних рейсах, – повідомила директор Львівського аеропорту Тетяна Романовська.

“Ще одним кордоном, який хочеться перетнути швидше, є трансконтинентальні перельоти. Думаю, в першу чергу, це буде Канада і США”, — зазначила Т. Романовська. – “Ми зацікавлені, щоб їх оператором був український перевізник, можливо, той же МАУ. Але в той же час ми працюємо і над тим, щоб іноземні авіакомпанії виявили таке бажання”.

Також керівництво хоче дати пасажирам можливість користуватися послугами лоукостерів на далекомагістральних рейсах, таких як Norwegian і Aеr Lingus. Ці авіакомпанії виконують польоти в США і Канаду з Норвегії та Ірландії, а їх вартість стартує від 150 доларів», — розповіла директор Львівського аеропорту.

Aеr Lingus — національний авіаперевізник Ірландії. 25,4% акцій компанії належать ірландському уряду. Її флот складається з 62 повітряних суден. Aеr Lingus входить в IAG (International Airlines Group), в складі якої присутні також такі перевізники як British Airways, Iberia, LEVEL і Vueling.

База авіакомпанії знаходиться в Дубліні. Авіаперевізник виконує перельоти по близько 40 напрямам в Європу і по 11 напрямам в США і Канаду. Ціна квитків на європейські рейси стартує від 35 євро, на трансатлантичні — від 209 євро.

1NEWS