Культура Суспільство

Закарпатський журналіст порівняв Закарпаття з “чарівною скринькою”

У рамках пісенного конкурсу “Євробачення  – 2017″ відбувся ” День Закарпаття” 

Результат пошуку зображень за запитом "Закарпаття"

Область представили народними співами, локальними смаколиками, автентичним убранням, яке презентувала закарпатський власкор агенції (а також одна з дописувачок нашого сайту) Тетяна Когутич, зокрема, з колекції Закарпатського музею архітектури і побуту. І, звісно, як цікавий туристичний регіон – місце, що  дивує і надихає.

Туристичний потенціал Закарпаття показували, зокрема, у презентаціях фотографа, власного фотокореспондента «Укрінформу» на Закарпатті, Сергія Гудака. Він представив три слайд-шоу зі своїх робіт. Одне присвячене Ізі – столиці лозоплетіння, та працьовитим людям цього села. 

 

Друге – вівчарству в Карпатських горах, будням трударів-вівчарів на полонині над селом Руська Мокра та виготовленню сиру. 

 
 

А ще одне – особливій привабливості Закарпаття, як «Землі, наближеної до неба». Під цим офіційним гаслом туристичного Закарпаття фотограф показав наш рідний край через природу, людей та колорит багатого на живі традиції регіону, які цікаві в усі чотири пори року.

 

Під час презентації фотограф порівняв область з «чарівною скринькою». «Про Закарпаття можна говорити безкінечно. Я порівнюю його із чарівною скринькою. Ззовні вона маленька, а коли відкриєш, то виявляється, що усередині є багато цікавого і надзвичайного»,  – сказав Сергій Гудак.

Джерело:  http://uzhgorod.in