Культура Суспільство

На українському рекламному ринку все піде по-іншому

На Міжнародному фестивалі реклами «Каннські леви» український соціальний проект Ukraine Witness отримав бронзового лева в категорії Lions Entertaiment. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив засновник і член правління Українського кризового медіа-центру (УКМЦ) Геннадій Курочка, а також один з учасників проекту. Він зазначив, що це перша нагорода з «Каннських левів» для України і вона має величезне значення для всього рекламного ринку країни.

 

«Для мене і моєї команди цей Бронзовий Лев – навіть більше, ніж Гран-прі. Тому що для українського рекламної та піар-спільноти це – прорив. Ми нарешті розірвали замкнуте коло, яке багато років не давало нам піднятися вище шорт-листа. З іншого боку, я вважаю, що сьогодні Бронозовий Лев для нас краще, ніж золото, тому що Гран-Прі або Золото – це як би фінальна точка, а так нам є куди прагнути », – заявив Курочка в коментарі Reklamaster.

Він також додав, що якби не деякі технічні проблеми, які не дозволили команді реалізувати ідею в повній мірі, робота завоювала б золото. «Ми представляли тут рекламне співтовариство України, і ми показали цій спільноті, що сьогодні все можливе. Головне значення цього Лева в тому, що ми переконалися: Україна може конкурувати на рівних з титанами рекламно-комунікаційного світу », – підкреслив Курочка, додавши, що роботи українців не гірші, ніж отримали гран-прі та« Золотих Левів », однак ми будемо ще навчатися доводити ідеї до кінця і піднімати  рівень їх реалізації.

Ukraine Witness – це меморіальна кампанія УКМЦ, присвячена 75 річниці трагедії в Бабиному Яру.

На думку Курочки, привезений в Україну бронзовий «Лев» буде мотивувати ринок – і це його головне значення.

«На українському рекламному ринку все піде по-іншому. Зникне невпевненість, наш споконвічний «комплекс меншовартості». У наших креаторів з’явиться нові стимули і цілі. А це в корені змінить ситуацію на ринку », – вважає він.
В цьому році в шорт-лист Каннського фестивалю увійшли дві роботи від українських агентств: BBDO Ukraine і ISD Group. Про це повідомляєhttps://ain.ua