Суспільство

На старті лижного сезону. Де в Україні найкраще кататися?

Вже за кілька днів настане зима. А вона зазвичай асоціюється з чим? Снігом, санчатами та катанням на лижах. Оскільки на нас попереду чекає багато свят, то час подумати про те, де і як їх провести.

 1. Гірськолижний курорт “Драгобрат” Закарпатська область. Дістатися на Драгобрат – це вже пригода. Це відмінний курорт для любителів катання різних рівнів. Єдиний курорт в Україні, де ви точно будете жити недалеко від підйомника.
 2. Гірськолижний курорт “Буковель” Івано-Франківська область. Безумовно, один з кращих курортів України. Відмінна інфраструктура, 50 км спусків різних складнощів.
 3. Гірськолижний курорт “Пилипець” Закарпатська область. Курорт для лижників і бордистів різних рівнів. На курорті є найкраща можливість для поза трасового катання.
 4. Гірськолижні траси “Славське” Львівська область. Зручне місце розташування, щодо розвитку інфраструктури, різного рівня траси. Гарне місце для початківців і “бувалих” катальників.
 5. Ізки Закарпатська область. Відмінний варіант для сімейного відпочинку. Дуже компактний курорт, де із задоволенням проведуть час “новачки”.
 6. Верхній Студений Закарпатська область. Якщо ви тільки вчитеся кататися, шукайте спокійний відпочинок в родинному колі – вам неодмінно сюди. Невелику кількість трас можна легко компенсувати близькістю інших курортів, якщо вже занадто захочеться змінити локацію.
 7. Гірськолижний курорт “Красія” Закарпатська область. Спокійний і відпочинок обіцяє вас курорт «Красія». Саме тут знаходиться найдовша траса України.
 8. Гірськолижний курорт “Плай” Львівська область Хороші, різного рівня складності траси. Зручне місце розташування.
 9. Гірськолижний комплекс “Водяники” Черкаська область Якщо ви плануєте покататися на вихідних – вам на цей курорт. Є відмінні можливості потренуватися бордистам в хаф-пайп і фан-парк.
 10. Гірськолижний центр “Альпійська Долина” Харківська область. Один з кращих варіантів проведення активного вихідного взимку для харків’ян. Харківська область, Зміївський район, поблизу с. Борова. 15 км від міської межі.
 11. Навчально-спортивний комплекс “ХАІ»”Харківська область. Відмінне місце для активного відпочинку для харків’ян, особливо пощастило студентам ХАІ.
 12. Гірськолижний курорт «Березівка» Одеська область. Якщо ви новачок і бажаєте вирватися з Одеси на уїк-енд для активного проведення часу – вам в Березівку.
 13. Гірськолижний курорт “Вишгора” Київська область. Кияни, які захоплюються активними видами спорту, безумовно, знають про це місце. Ну, а для новачків, це стане приємною несподіванкою, адже Вишгора досить полога – ідеальне місце для того, щоб вчитися. Плюсом є Snow Park.
 14. Гірськолижний курорт “Протасів Яр” Київ. Всі київські любителі зимових видів спорту після роботи їдуть саме сюди. 2 траси, які не відрізняються особливою складністю задовольняють навіть професіоналів.
 15. Гірськолижний комплекс “Сонячна долина” Чернівецька область Якщо ви живете в Чернівцях чи приїхали сюди на вікенд, “Сонячна долина” – це гарний варіант для вашого вихідного.
 16. Гірськолижний курорт Мигово Чернівецька область. На курорті ви знайдете великий вибір трас і інших розваг. Сюди варто приїхати для декількох активних днів.
 17. Гірськолижний комплекс “Сорочин Яр” Полтавська область. В силу своїх можливостей, курорт показує відмінні результати і може приймати велику кількість туристів. Радує наявність снігових гармат, які компенсують відсутність снігу. Полтава, вулиця Пилипа Орлика 36

ukraine-is.com

Залишити коментар