Суспільство

На смітник або нужденним? В Ужгороді з’явився контейнер для вживаних речей (ФОТО)

В багатьох з нах було так, що придбавши якийсь одяг, ми використовували його лише кілька разів.

Після того він просто лежить або висить в шафі, займаючи місце. Ніби і викинути шкода, і носити немає потреби. І тоді ми задаємося питанням, куди цю річ діти. Дехто починає публікувати оголошення в Інтернеті або пропонувати знайомим. Однак тепер в Ужгороді з’явилася ще одна можливість звільнити шафу від зайвого.

Біля офісу Ужгородської міської організації Товариства Червоного Хреста України – на пл.Жупанатській, 3 – з’явився контейнер, куди можна скласти вживані речі.

Контейнери з антивандальним захистом місту подарувала фірма “АВЕ-Ужгород”. Контейнер призначений для вживаних чистих речей – одягу, взуття, книг, іграшок. Ключі від нього директор ТОВ “АВЕ-Ужгород” Наталія Якубик передала керівнику Ужгородської міської організації Червоного Хреста Валентині Митровці, адже працівники цієї організації сортуватимуть речі і передаватимуть тим, хто їх потребує.

Як розповіла Наталія Якубик, такі контейнери – перші на Закарпатті, наразі завезено лише два, однак, якщо виникне потреба, а це стане зрозумілим після певного періоду користування, можна буде розглядати питання збільшення їх кількості. Наразі вирішується питання встановлення другого контейнера.

За чудовий подарунок Валентина Митровці подякувала найперше керівництву “АВЕ-Ужгород”, а також міському голові Богдану Андріїву та його заступнику Олександру Білаку за підтримку ініціативи та сприяння у цьому питанні. Працівники організації допомагають і нужденним ужгородцям, і багатодітним родинам, надсилають допомогу і бійцям у зону АТО. Речі приносять доволі часто, от і сьогодні вранці перед входом в офіс чекав пакунок із одягом, а зараз люди зможуть ставити все у контейнер.

Пані Валентина зазначає, що дещо здивована, адже після появи інформації про те, що такі контейнери будуть в Ужгороді, їй почали телефонувати колеги з Києва, інших міст, цікавилися, де їх можна замовити. Як з’ясувалося, у деяких містах такі контейнери мають інші благодійні організації, однак це перший подібний контейнер в Україні, який для своєї роботи отримала саме організація Червоного Хреста.