Культура

На Львівщині пройде ІІ Міжнародний фестиваль меду

Мед – це унікальний продукт. Його можна використовувати як ласощі та як ліки одночасно. А скільки неповторних страв можна приготувати з різними сортами меду. Чому б не провести фестиваль, присвячений цьому унікальному продукту?

Як йшлося на засіданні організаційного комітету, кожен відвідувач під час фесту матиме нагоду не лише побувати з екскурсійною метою в Олеському замку, але й скушувати запашний мед різних сортів, медовуху, ознайомитися з сучасним реманентом пасічників, взяти участь у майстер-класах, які проводитимуть досвідчені бджолярі. Святкову атмосферу підсилять концертною програмою кращі вокальні та танцювальні колективи району та області, окремі виконавці, які даруватимуть чудовий настрій глядачам.

21 серпня 2016 року безцінна перлина нашої історії – Олеський замок гостинно запросив до свого підніжжя найкращих бджолярів Бущини, Радехівщини, Жовківщини, а також гостей з Волинської області та Польщі, аби представити їм на першому міжнародному фестивалі меду “Надбужанські медобори” – величезний вибір різних сортів меду та увесь асортимент корисної для здоров’я бджолиної продукції. Вистачало й покупців, які смакували, прицінювались, а вже потім купували мед – кому який до вподоби. Перший Міжнародний фестиваль меду завершився запуском у небо 25 вогняних ліхтариків, у яких були написані побажання про те, щоб в Україні настав мир і спокій, щоб наша держава була вільною і незалежною.

Перший міжнародний фестиваль меду відвідувачі назвали одним із найяскравіших та незабутніх свят, які проводились у районі, бо довели це, а ще підтримало вітчизняного товаровиробника, задовольнило запити місцевих, приїжджих покупців, котрі поїхали зі свята з хорошими враженнями і чималенькою банкою меду.

Справжня варта