Суспільство

На Закарпатті «Шлюбом за добу» скористалося близько 250 пар

Сьогодні, 31 липня, в прес-центрі Закарпатської ОДА відбувся брифінг щодо результату роботи Головного територіального управління юстиції у Закарпатській області за І півріччя 2018 року.  Зокрема була надана інформація щодо укладання шлюбів в області.

13 липня 2016 року в Україні запустили пілотний проект по одруженню за добу. А 24 березня Кабінет міністрів поширив пілотний проект спрощеної реєстрації шлюбу на всю територію країни.

Згідно зі звичайною процедурою, між подачею заяви і реєстрацією шлюбу має пройти не менше 30 днів. Станом на сьогодні сервіс доступний у 58 населених пунктах.

«На Закарпатті укласти «Шлюб за добу» можна в Ужгороді, Мукачеві, Тячеві та с. Кам’яниця Ужгородського району. За час існування пілотного проекту в нашому краї, всього укладено 257 шлюбів» – наголосила під час брифінгу начальниця Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Закарпатській області Маріанна Готра.

Під час зустрічі також обговорили подачу заяв про державну реєстрацію актів цивільного стану «Звернення у сфері ДРАЦС» через веб-портал. Запроваджено таку послугу в 15 відділах ДРАЦС Закарпатської області, скористалося нею 1537 жителів краю.

Карпатський оглядач