Суспільство

На Закарпатті триватиме постійний набір до патрульної поліції

У зв’язку зі збільшенням території обслуговування дороги національного значення Мукачево-Рогатин-Львів, для патрульної поліції Ужгорода та Мукачева зросла потреба в нових кадрах.

Зараз триває постійний набір на посаду захисників порядку. Починаючи з 12 червня, патрульна поліція Ужгорода та Мукачева отримала 555 заявок, з них пройшло тільки 38 кандидатів. Під час набору кожен конкурсант повинен пройти п’ять етапів відбору, які складаються з тестів на знання законодавства, військово-лікарської комісії, визначення рівня фізичної підготовки, психологічного тестування та завершальної співбесіди зі членами поліції та громадськістю.

Наступного місяця патрульна поліція Ужгорода та Мукачева планує відправити на чотиримісячне навчання у Львівський державний університет внутрішніх справ ще 30 кандидатів. Зараз у поліції наявні 139 вакантних місць, тому набір буде постійним.

Серед тих, хто пройшов всі етапи відбору і розпочав сьогодні навчання, 35% дівчат і 65% хлопців. Вимоги до вступників ті ж, що і були раніше: вік від 21 до 35 років, повна загальна середня або вища освіта, наявність посвідчення водія категорії В, відсутність судимості, вільне володіння українською мовою, фізичне здоров’я та моральна стійкість, а також прагнення до якісних змін. Для тих, хто влітку не зумів пройти всі етапи відбору, є можливість з 9 вересня подати знову заявку та повторно спробувати свої сили.

Працівник відділу кадрового забезпечення УПП Ужгорода та Мукачева Валерій Найман на прес-конференції наголосив також і про початок всеукраїнської профілактичної акції «Увага, діти на дорозі» яка розпочалася 20 серпня і триватиме місяць.

«До 20 вересня в Україні буде проводитися ця акція, метою якої є зменшення травматизму дітей на вулицях. Ми приділяємо увагу дітям, покращуємо їхні знання правил дорожнього руху. Дуже багато проведено занять на цю тему в школах. Шкільні патрулі будуть також займатися профілактичними бесідами як з дітьми, так і з дорослими», – розповідає Валерій Найман.

Пан Валерій також прокоментував тенденцію частого звільнення працівників поліції Ужгорода та Мукачева і запевнив, що позначка не є критичною та не перевищує 15%.

Карпатський оглядач