Суспільство

На Закарпатті стартує V дитячо-юнацький турнір з футболу

Сьогодні, 9 серпня, в прес-центрі Закарпатської ОДА обговорили проведення на Закарпатті міжнародного дитячо-юнацького турніру з футболу на честь Андрія Гаваші.

«З 11 до 16 серпня буде проводитися 5 турнір. Кожного дня відбуватимуться по дві ігри: вранці та ввечері. Мета заходу – показати стан закарпатського футболу, висвітлити реальні справи у юнацькій категорії. Закарпаття є надзвичайно спортивним краєм, – розповідає  член виконкому ГС «Федерація футболу Закарпаття» Степан Селменський. – У дитячо-юнацькому турнірі гратимуть й команди з Австрії та Ізраїлю.  Обов’язкова участь ФК з Мукачева та Ужгорода».

Перший Міжнародний юнацький футбольний турнір на честь Андрія Гаваші відбувся з 22 по 26 серпня 2014 року на стадіонах Ужгорода, Мукачева та Ужгородського району.

Третій Міжнародний юнацький футбольний турнір на честь Андрія Гаваші пройшов із 22 по 26 серпня 2016 року і зібрав рекордну кількість команд. На старт змагань вийшли 32 команди у двох вікових групах.

Довідка. Андрій Гаваші – колишній український і радянський футболіст та спортивний діяч. Виступав за другу збірну СРСР. Увійшов до символічної збірної Закарпаття всіх часів. Володар почесного звання «Заслужений працівник фізичної культури».

Карпатський оглядач