Економіка

На Закарпатті розпочався опалювальний сезон

Сьогодні, 11 жовтня, в прес-центрі Закарпатської ОДА відбувся брифінг щодо стану підготовки об’єктів житлово-комунального господарства.

До роботи в осінньо-зимовий період на 2017-2018 рік підготовлено 1343 котельні.

За рахунок коштів державного фонду регіональнрго розвитку на 2017 передбачено реалізувати 18 інвестиційних проектів з енергоефективності державних і комунальних навчальних закладів та медичних установ з обсягом фінансування понад 24,5 млн грн.

До 10 жовтня 2017 року на Закарпатті розпочато опалювальний сезон. За санітарними нормами кімнатна температура має бути не менше 16 градусів. У Рахові, Хусті та Іршаві ще до тепер користуються централізованим опаленням.

«Підготовлено 65,1 км. теплових мереж, проведено капітальний ремонт 32 відомчих котелень, замінено 6 котлів, – наголошує директор департаменту житлово-комунального господарства, будівництва та інфраструктури Закарпатської ОДА Едуард Маляр. – За динамікою споживання природнього газу з переходом області на автономне постачання, скоротилося споживання газу на половину».

В області найбільшим споживачем природного газу є населення – 83%, 5% – бюджетна сфера, 5% –  промисловість, все інше – нормативні витрати.

Карпатський оглядач