Суспільство

На Закарпатті обговорили заборгованість по заробітній платі

Сьогодні, 7 червня, в прес-центрі Закарпатської ОДА відбувся брифінг щодо показників роботи органів державної виконавчої служби у напрямку стягнення заборгованості по заробітній платі та інших виплат.

Із журналістами зустрілися в.о. начальника Головного територіального управління юстиції у Закарпатській області Мар’яна Готра,  заступник начальника управління державної виконавчої служби Віктор Овчинніков,  начальник відділу примусового виконання рішень управління державної виконавчої служби Валерій Секерня та завідувач сектору з питань банкрутства Ольга Кордас.

У районних (міських) відділах державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Закарпатській області протягом січня-травня 2018 року підлягало примусовому виконанню 61 виконавчий документ на суму 3 139 177 гривень з виконання рішень судів про стягнення заборгованості з виплати заробітної плати та інших виплатах, пов’язаних з трудовими правовідносинами, в тому числі 18 виконавчих документів з підприємств-боржників державної форми власності.

Починаючи з 01 квітня 2018 року Міністерством юстиції України розпочато широкомасштабну компанію щодо погашення заборгованості з виплати заробітної плати за судовими рішеннями, які перебувають на виконанні в органах державної виконавчої служби.

Для забезпечення координації роботи з погашення заборгованості, , при Головному територіальному управлінню юстиції у Закарпатській області утворено Регіональний штаб.

Карпатський оглядач