Суспільство

На Закарпатті здійснює свою діяльність 18 ЦНАПів

Для покращення бізнес-клімату та спрощення системи надання адміністративних послуг на Закарпатті здійснює свою діяльність 18 центрів надання адміністративних послуг, з них 13 у районах та 5 у містах.

Нині роботу ЦНАПів забезпечує 98 працівників, що майже на половину більше ніж позаминулого року.

Такі центри відіграють важливу роль, оскільки кількість наданих ними адміністративних послуг з кожним роком зростає й у 2017 складала понад 200 тис.

У рамках виконання заходів Програми розвитку малого і середнього підприємництва в області у 2017 році департаментом економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації для  було закуплено програмне забезпечення “Універсам Послуг”. Це дозволило автоматизувати, збільшити ефективність роботи адміністраторів, зробити процес надання адміністративної послуги прозорим в режимі «online» та інформувати заявників про результат звернення через мобільний зв’язок.

Наприкінці року було організовано навчання для представників ЦНАПів райдержадміністрацій щодо роботи з програмним забезпеченням.

Для завершення автоматизації робочих адміністраторів районних ЦНАПів департаментом протягом І півріччя 2018 року буде здійснено заходи щодо придбання серверного обладнання.

Карпатський оглядач